О нас

  • Харьков

Мережа Керамацентрів Vasca заснована в 2012 році і з того часу забезпечує своїх клієнтів керамічною плиткою, сантехнікою, підлогою, шпалерами і освітленням від відомих європейських виробників. На сьогодні харківська мережа Васка налічує два Керамацентра в різних куточках міста: вул. Клочківська 159 (ТЦ "МАРС") та вул. Шевченка 327.

Наші переваги:

  1. Зручне місцезнаходження магазинів
  2. Для вашої зручності - ми працюємо без вихідних!
  3. Все, що необхідно для якісного ремонту в одному місці: широкий асортимент керамічної плитки, сантехніки, підлоги, шпалер, освітлення та дверей від відомих європейських виробників. В наших Керамацентрах знаходиться найбільша бренд зона Grohe в Україні, найбільша в Харкові бренд зона Ravak, бренд зона крупноформатної (1х3м) іноваційної плитки Coverlam, клінкеру Stroeher, бренд зона сантехніки Rea, Radawai, Kludi, Geberit, Creavit та ламінату Classen.
  4. Мережа Керамацентрів Васка є дилером польських фабрик : Paradyz, Stargres (керамічная плитка) та Rea (сантехніка). Саме тому ми пропонуємо нашим клієнтам широкий асортимент продукції в наявності, ексклюзивні колекції та найнижці ціни!
  5. Можливість створення дизайн-проекту вашої квартири або кімнати нашим професійним дизайнером.
  6. Доставка продукції
  7. Можливість сплати частинами
  8. Постійні акції та знижки.

Наші сертифікати:

Наша команда: