Матеріал нового покоління - KRION в мережі наших салонів!

2018-08-31

Шановні клієнти! Тепер ви маєте змогу замовляти кухонні мийки, раковини та піддони з матеріалу нового покоління - KRION в мережі наших салонів!

Настав час мати ванну кімнату, оздоблену за останньою модою одним з найдосконаліших існуючих матеріалів!

Чому KRION?

1. Композитний матеріал KRION®, винайдений компанією Systempool, що входить в групу компаній PORCELANOSA, без сумніву є найкращим вибором для розробки ексклюзивних дизайнів обладнання ванних кімнат, оскільки, завдяки своїм характеристикам, даний матеріал просто монтується, легко чиститься, не вимагає особливого догляду і здатний надавати ванній кімнаті свіжий вигляд.

2. Раковини з твердої поверхні KRION® дозволяють створювати ексклюзивні і сучасні дизайни, що володіють максимальною гігієнічністю і якістю незалежно від мети їх застосування. Такі важливі фактори, як антибактеріальні властивості, що перешкоджають скупченню бактерій і мікроорганізмів, простота чищення і догляду, що дозволяють швидко і легко повернути матеріал у первісний стан, або стійкість до ударів і впливів, роблять композитний матеріал KRION® придатним для виготовлення умивальних раковин останнього покоління.

3. Сполучення форм і кольорів у мийок з твердої поверхні KRION® дозволяють формувати особливі і неповторні простору.

Замовити раковини, кухонні мийки або піддони з KRION будь-якого кольору ви маєте змогу в мережі Vasca.

Нагадуємо, що мережа салонів інтер'єру Vasca є офіційним представником Porcelanosa Grupo в Україні.

З нами - ремонт в задоволення!

Чекаємо Вас за адресою:
Харків: вул.Клочківська 159, вул.Шевченка 327.