Vasca - прямий імпортер керамічної плитки PARADYZ!

2019-05-23

Шановні клієнти, нагадуємо вам, що мережа Vasca є прямим імпортером ТМ польської фабрики PARADYZ.

Саме тому у наших салонах великий вибір плитки в наявності, найбільший асортимент плитки на замовлення, ексклюзивні колекції та найнижці ціни!

ТМ PARADYZ за роки свого існування, а це понад 20 років, створила добре впізнаний стиль, колекції відрізняються сучасним цікавим дизайном і своїм різноманіттям.

PARADYZ (Парадиж) робить акцент на сучасні технології - як єдиний виробник в Польщі і один з небагатьох у світі що володіє інноваційною технологією покраски плиток з використанням цифрового друку, що дозволяє досягти дуже цікавих декоративних ефектів. У своєму асортименті PARADYZ (Парадиж) має також унікальні колекції ректифікованих плиток розміром 97,7 х32, 5 см а також екологічні плитки FIT, що виробляються інноваційним методом утоншення, яких товщина це всього лише 7,2 мм.

В даний час PARADYZ (Парадиж) розвиває її в трьох напрямках -Парадиж, Квадро і в бренді преміум - My Way Paradyż Group. Квадро це пропозиція для тих, хто шукає традиційні проекти, з хорошою ціною і з високою якістю. Парадіж це наш найбільш розвинений бренд, що має колекції з найбільшим вибором декоративного дизайну для використання в різних інтер'єрах. Бренд My Way Paradyż Group пропонує керамічні вироби, що з'єднують найвищу технологію з артистичним дизайном, призначений для найбільш вимогливих клієнтів, які цінують можливість підкреслити власний стиль.

Чекаємо на Вас в наших салонах!

м. Харків, вул. Клочківська 159 (ТЦ "МАРС"), вул. Шевченка 327, пр-т Гагаріна 187\1 (ТЦ "МЕТРО")